Zabieg jest podzielony na pięć etapów.

 

1. Dezynfekuje obszar poddany zabiegowi. Wykonuje zdjęcie przed.

 

2. Nakładam znieczulenie.

 

3. Wykonanie rysunku i dobór odpowiedniego koloru.

 

4. Pigmentuję miejsce po miejscu dokładnie tam gdzie naniosłam rysunek.

 

5. Na zakończenie zabiegu, dezynfekuję pole zabiegowe i wykonuję zdjęcie.

 

 

Sterylność jest dla mnie bardzo ważna, możesz czuć się bezpiecznie, zachowuje wszelkie zasady higieniczne. Używam jednorazowych produktów, w trakcie zabiegu wszystko pokazuję i opowiadam. Rzeczy wielokrotnego użytku, sterylizuję w autoklawie, który spełnia wszystkie normy oraz przechodzi kontrole sterylności.

 

Zabieg przeprowadzam za pomocą jednorazowej cieniutkiej, drgającej igły, umożliwia ona wprowadzenie w naskórek antyalergicznego barwnika, dobranego według życzeń klientki.

 

Zawsze  przed wykonaniem makijażu permanentnego wykonuję rysunek wstępny wraz z klientką. Ma on być odpowiedni do naturalnego kształtu szczególnie brwi i ust. Uważam ze najpiękniejsze makijaże to takie, które wykonane są w sposób naturalny, podkreślając Twoje piękno. Makijaż permanentny ma być makijażem dziennym, a nie wieczorowym.

 

Makijaż permanentny wykonuję z zastosowaniem znieczulenia miejscowego, za pomocą preparatu z lidokainą, tetrakainą, epinefryną, bupiwakainą, anesthezeiną. Nanoszę na skórę objętą polem zabiegu. W razie potrzeby dokładam zanieczulenia. Zabieg ma być bezbolesny, a klient ma czuć się komfortowo.

Pigmenty są pochodzenia mineralnego całkowicie bezpieczny dla zdrowia człowieka. Nie zawierają metali ciężkich. W zakresie pigmentacji spełniają wszystkie normy i światowe standardy (Posiadają certyfikaty CE) Są neutralne dla organizmu, nie zawierają konserwantów.

Zaniedbania higieniczne stanowią bezpośrednią przyczynę wszelkiego rodzaju powikłań po zabiegach. Dotyczy to linergistki jak i osoby noszącej makijaż permanentny. Warto zapamiętać, i stosować się do zaleceń.

ETAPY WYKONYWANIA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

© 2024 Makijaż Permanentny Paulina Sielska.