MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

 

ZMYSŁOWE I PERFEKCYJNE USTA

 

 

Piękne zmysłowe przykuwające wzrok mężczyzn usta, nie jedna kobieta będzie zazdrościć Ci idealnego uśmiechu.  Jeżeli lubisz malować usta i chcesz pozbyć się pomadek oraz problemu z ciągłym poprawianiem ust zapraszam Cię na najukochańszy bliski mojemu sercu makijaż permanentny ust.  Oczywiście metoda ta jest również dla osób, które chcą podkreślić piękno swoich ust nie przerysowując ich, moim zdaniem jest to najpiękniejszy makijaż ust. Dzięki makijażowi mogę wyrównać asymetrię ust, delikatnie w miarę możliwości powiększyć, pomniejszyć i podkreślić ich kształt. Wiele kobiet ma rozmyty nieregularny kontur, często też on zanika. Dzieje się tak na skutek starszego wieku lub po przebytych często opryszczkach. Dzięki makijażowi permanentnemu mogę wydobyć ich piękny dawny kształt.

 

 

KONTUR UST Z WYPEŁNIENIEM

Jest to metoda najczęściej polecana i stosowana, ponieważ wypełnienie ust po całości nie daje efektu drastycznego przejścia do koloru naturalnego ust, tak jak to jest w przypadku konturówki, dzięki temu zachowuje się naturalność. Można oczywiście użyć ciemniejszego koloru jeśli lubisz bardziej wyraźny efekt.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

Zabieg należy odsunąć w czasie jeśli:

 • przechodzisz infekcję wirusową,

 • masz aktywną opryszczkę na ustach (zabieg możesz wykonać po 2 tygodniach od jej zagojenia),

 • twoja cukrzyca jest nie ustabilizowana,

 • łuszczyca jest w fazie aktywnej,

 • używasz preparatu na porost brwi (na miesiąc przed zabiegiem należy go odstawić),

 • masz zagęszczone brwi (należy je zdjąć 3 dni przed zabiegiem),

 • masz laminowane brwi (należy odczekać 6 tyg od wykonanego zabiegu ),

 • ostrzykiwałaś twarz Botoxem lub kwasem hialuronowym w obrębie brwi odczekaj 2 tygodnie,

 • jesteś w ciąży,

 • karmisz piersią,

 • przyjmujesz leki sterydowe (po upływie 3 tygodni od zakończenia kuracji można wykonać makijaż).

Pamiętaj, aby poinformować mnie o przyjmowanych obecnie lekach, chorobach jakie przeszłaś w ostatnim czasie.

 

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – TO WARTO WIEDZIEĆ PRZED ZABIEGIEM

 

Przed zabiegiem zadbaj również o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust. Najlepiej wykonać co drugi dzień przez tydzień peeling na ustach oraz nawilżyć je specjalistyczną maską. Jeżeli miewasz opryszczki , ważne jest abyś przyjęła Heviran  na 3 dni przed i 3 dni po zabiegu, w celu zabezpieczenia ust przed uaktywnieniem opryszczki. Podczas zabiegu naskórek ulega naruszeniu, może to aktywować opryszczkę wobec tego Heviran może pomóc zapobiec lub zmniejszyć ilość opryszczek. W dniu zabiegu (i najlepiej jeden dzień przed) nie pij kawy, alkoholu, nie zażywaj aspiryny (i innych substancji rozrzedzających krew).

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PIELĘGNACJA TUŻ PO ZABIEGU

 

Twoje usta po zabiegu mogą być lekko opuchnięte. Po kilku godzinach sytuacja wróci do normy.  Twój kolor ust po zabiegu będzie ciemniejszy niż oczekiwałaś. Kolor jest mocno nasycony, aby więcej pigmentu zostało w skórze (w ciągu 7 dni makijaż wyłuszczy się i jego barwa stanie się jaśniejsza nawet o 50%). Dlatego tez obowiązkowa jest druga wizyta w celu nasycenia ust ponownie.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST – PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

 

Po zabiegu makijażu permanentnego ust przez 3 dni przyjmuj jeszcze preparat przeciwwirusowy Heviran, będzie chronił Cię przed opryszczką. Pamiętaj, aby szczególnie dbać o okolice ust. Nie mocz, nie trzyj i nie dotykaj ustami nikogo i niczego. Dbaj o ich higienę. Nie powinnaś myć ich mydłem. Lekko przemywaj wodą przegotowaną i nie używaj wacików. Stosuj tylko krem, który dostałaś ode mnie. Nawilżaj usta i smaruj je kilka razy dziennie. Pamiętaj, anu nie zrywać strupków, uważaj, jest to szczególnie ważne - każde zerwanie spowoduje zanik pigmentu w okolicy zerwania. Przez około 2 tygodnie po wykonanym makijażu permanentnym ust nie należy korzystać z basenu, sauny i solarium.  Po zagojeniu ust dbaj o nie nadal. Nie pozwól, aby skóra była wysuszona, unikaj również opalania pigmentowanej skóry i ostrych peelingów.

W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad makijaż może się nie przyjąć lub zmienić kolor !

 

VIDEO Z ZABIEGU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GALERIA FOTO

Zdjęcia w galerii przedstawiają makijaż permanentny tuż po zabiegu.

 

 

 

 

 

© 2020 Makijaż Permanentny Paulina Sielska.