MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI 

DOSKONAŁA LINIA BRWI

 

Jeśli posiadasz doskonałą linię brwi to makijażem permanentnym możesz podkreślić piękno swoich brwi. Najlepiej sprawdzi się wtedy metoda ombre lub metoda cieniowana.  

 

Jeżeli należysz do grupy kobiet, które poprzez złą regulację zniszczyły doskonałą linię brwi to nic straconego. Dzięki makijażowi permanentnemu możesz odzyskać naturalny kształt brwi z pięknym łukiem brwiowym, podkreślę Twoją urodę, a brwi staną się większe optycznie, o idealnym kształcie dopasowanym indywidualnie do Twojej twarzy. Przy takich brwiach najlepiej sprawdzi się metoda instabrows lub brows daddy.

 

Rysunek wstępny wykonuję za pomocą linijki, nitki i kredki, dzięki tej metodzie Twoje brwi będą niepowtarzalne dopasowane indywidualnie do Twojej twarzy. 

 

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ OMBRE

 

Metoda ombre to stopniowe rozjaśnienie brwi. Dolna linia brwi jest najciemniejsza i im wyżej tym coraz jaśniej. Najlepiej sprawdza się przy brwiach gęstych w celu podkreślenia ich piękna.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ CIENIOWANIA

 

Metoda cieniowania w makijażu permanentnym brwi zapewni efekt eleganckich, subtelnych brwi, delikatnego cienia równomiernie rozłożonego pod włoskami brwi.

 

 

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI METODĄ INSTABROWS LUB BROWS DADDY

Metody w których stosuje się gradient cieniowania. To znaczy, miejsce w którym nie ma brwi można ładnie skorygować - dzięki temu brwi będą wyraźne, a miejsca bez włosków nie będą rzucały się w oczy. 

 

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

Zabieg należy odsunąć w czasie jeśli:

  • przechodzisz infekcję wirusową,

  • twoja cukrzyca jest nieustabilizowana,

  • łuszczyca jest w fazie aktywnej,

  • używasz preparatu na porost brwi (na miesiąc przed zabiegiem należy go odstawić),

  • masz zagęszczone brwi (należy je zdjąć 3 dni przed zabiegiem),

  • masz laminowane brwi (należy odczekać 6 tyg od wykonanego zabiegu),

  • jeśli ostrzykiwałaś twarz Botoxem lub kwasem hialuronowym w obrębie brwi to odczekaj 2 tygodnie,

  • jesteś w ciąży,

  • karmisz piersią,

  • przyjmujesz leki sterydowe (po upływie 3 tygodni od zakończenia kuracji można wykonać makijaż).

Pamiętaj, aby poinformować mnie o przyjmowanych obecnie lekach, chorobach jakie przeszłaś w ostatnim czasie.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – TO WARTO WIEDZIEĆ PRZED ZABIEGIEM

 

Na miesiąc przed zabiegiem nie depiluj, ani nie rób henny brwi. Pozwól im odrosnąć - dzięki temu będę mogła ocenić jaki jest Twój naturalny kształt brwi oraz dopasować Ci kształt brwi odpowiedni do Twojej urody. Na dzień przed najlepiej wykonaj peeling i nawilż skórę brwi. Jeśli Twoja cera w okolicy brwi jest tłusta lub zanieczyszczona oczyść ją wykonując zabieg mikrodermabrazji, dzięki temu zabiegowi Twoja skóra stanie się gładsza i elastyczna, a pigment lepiej się przyjmie i będzie bardziej trwały. W dniu zabiegu (i najlepiej jeden dzień przed) nie pij kawy, alkoholu, nie zażywaj aspiryny (i innych substancji rozrzedzających krew).

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – TUŻ PO ZABIEGU

 

Tuż po zabiegu brwi są wyraziste, pamiętaj jednak, że makijaż zjaśnieje. Skóra w okolicy brwi może być delikatnie opuchnięta i zaczerwieniona. Jest to normalne i szybko mija. Nie przeszkadza w powrocie do pracy i codziennych obowiązków.

W ciągu 7 dni makijaż wyłuszczy się i kolor zblednie do 50% barwy wyjściowej. Dlatego też obowiązkowo należy wykonać drugi zabieg, podczas którego makijaż jest wzmacniany i nabiera ostatecznego kształtu. Korektę wykonuje się od 4 do 6 tygodni po pierwszym zabiegu i jest ona w cenie zabiegu.

 

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI – PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

 

Przez 7 dni po zabiegu należy szczególnie dbać o brwi. Nie wolno myć mydłem, lekko przemywaj wodą przegotowaną lub solą fizjologiczną . Nie używaj wacików. Do pielęgnacji skóry pigmentowanej użyj na drugi dzień wieczorem kremu, który dostałaś ode mnie i używaj go do wyłuszczenia brwi raz dziennie nanosząc jego małą ilość. Jeśli nakładasz krem pielęgnacyjny do twarzy i wykonujesz makijaż to uważnie omijaj okolice brwi. Zazwyczaj 3-5 dnia brwi zaczynają się wyłuszczać, pamiętaj, żeby nie zrywać strupków, każde zerwanie pozostawi w tym miejscu skórę bez pigmentu. Przez około 2 tygodnie po wykonanym makijażu permanentnym brwi nie należy korzystać z basenu, sauny i solarium.  W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad makijaż może się nie przyjąć lub zmienić kolor!

 

 

VIDEO Z ZABIEGU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GALERIA FOTO

 

Zdjęcia w galerii przedstawiają makijaż permanentny tuż po zabiegu.

 

 

 

 

 

 

 

© 2020 Makijaż Permanentny Paulina Sielska.