MAKIJAŻ PERMANENTNY POWIEK 

 

OCZY SĄ ZWIERCIADŁEM DUSZY

 

Każda kobieta marzy o wyrazistym, głębokim spojrzeniu. Czy chcesz, aby piękno Twoich oczu było na długo podkreślone? Masz dosyć codziennego malowania kresek i zerkania w lustro czy makijaż nie rozmazał się? Makijaż permanentny jest tu rozwiązaniem i z chęcią Ci z tym pomogę. Makijaż permanentny oczu pozwala doskonale podkreślić oczy i zagęścić optycznie linię rzęs. Przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które cenią sobie wygodę i nienaganny wygląd.

 

KRESKA GÓRNA ZAGĘSZCZAJĄCĄ LINIĘ RZĘS

 

Ten rodzaj kreski jest bardzo subtelny i wygląda niezwykle naturalnie. Nikt nie zauważy makijażu permanentnego, ale wszyscy zauważą, że masz piękne oczy i gęste rzęsy! Jeśli nie lubisz na co dzień mocnego makijażu kreska w linii rzęs jest własnie dla Ciebie.

 

KRESKA CIENIOWANA 

 

Ten rodzaj kreski jest bardziej widoczny, zbliżony do kreski dekoracyjnej, ale wygląda subtelniej, ponieważ zakończenie kreski i jej góra jest celowo cieniowana, aby nadać jej lekkiego zakończenia. Jeśli lubisz mocny makijaż jesteś blondynką, starszą kobietą lub poprostu wolisz coś delikatniejszego niż kreska dekoracyjna, bo lubisz gdy makijaż jest widoczny, to ta metoda jest własnie dla Ciebie.

 

KRESKA DEKORACYJNA OKA

 

Makijaż permanentny oczu może być też bardziej widoczny. Jeśli lubisz wyraźny i mocny makijaż możesz wybrać kreskę dekoracyjną oka. Będzie ona  zdobić Twoje spojrzenie. 

 

KRESKA DOLNA OKA

 

Kreska dolna oka dopełnia makijaż i sprawia, że oczy stają się optycznie większe. Jeżeli na co dzień nie nosisz takiej kreski proponuje Ci, abyś malowała kredką przez tydzień taką kreskę, w ten sposób będziesz mogła przekonać się czy dobrze się w niej czujesz.

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 

Zabieg należy odsunąć w czasie jeśli:

  • przechodzisz infekcję wirusową,

  • cukrzyca jest nie ustabilizowana,

  • łuszczyca jest w fazie aktywnej,

  • używasz preparatu na porost rzęs (na miesiąc przed zabiegiem należy go odstawić),

  • masz zagęszczone rzęsy (należy je zdjąć 3 dni przed zabiegiem),

  • masz infekcje lub choroby oczu,

  • jesteś w ciąży,

  • karmisz piersią,

  • przyjmujesz leki sterydowe (po upływie 3 tygodni od zakończenia kuracji można wykonać makijaż).

Pamiętaj, aby poinformować mnie o przyjmowanych obecnie lekach, chorobach jakie przeszłaś w ostatnim czasie.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – TO WARTO WIEDZIEĆ PRZED ZABIEGIEM

 

Jeśli skóra wokół Twoich oczu jest wrażliwa, skłonna do podrażnień i opuchnięć warto, abyś tydzień przed przyjmowała kapsułki homeopatyczne z arniki. Na kilka dni przed zabiegiem nie farbuj też rzęs henną oraz nie maluj ich tuszem do rzęs w dniu zabiegu. Warto też jest przyjmować większe ilości witaminy C przez tydzień przed zabiegiem. W dniu zabiegu (i najlepiej jeden dzień przed) nie pij kawy, alkoholu, nie zażywaj aspiryny (i innych substancji rozrzedzających krew).

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – TUŻ PO ZABIEGU

 

Tuż po zabiegu może się zdarzyć, że Twoje oczy będą lekko opuchnięte i zaczerwienione. Nie jest to na tyle widoczne, aby przeszkadzało w powrocie do pracy i codziennych obowiązków.

Bezpośrednio po zabiegu kreska jest bardzo intensywna.. W ciągu 7 dni makijaż wyłuszczy się i kolor zblednie do 50% barwy wyjściowej. Dlatego też obowiązkowo należy wykonać drugi zabieg, podczas którego makijaż jest wzmacniany i nabiera ostatecznego kształtu. Korektę wykonuje się od 4-6 tyg po zabiegu i jest ona w cenie zabiegu.

 

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

 

Przez kilka dni po zabiegu należy szczególnie dbać  o powieki. Nie wolno myć mydłem, przemywaj wodą przegotowaną lub solą fizjologiczną lekko osuszając, nie używaj wacików. Do pielęgnacji skóry pigmentowanej nie używaj żadnych maści łagodzących oraz natłuszczających - makijaż goi się na sucho. Jeżeli będzie taka potrzeba to możesz przykładać lód do oczu przez ściereczkę. Przez około 2 tygodnie po wykonanym makijażu permanentnym oczu, nie należy korzystać z basenu, sauny i solarium. Dla swojego bezpieczeństwa nie używaj cieni i maskary do rzęs.  W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad makijaż może się nie przyjąć lub zmienić kolor!

 

VIDEO Z ZABIEGU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GALERIA FOTO

Zdjęcia w galerii przedstawiają makijaż permanentny tuż po zabiegu.

 

 

 

 

 

© 2020 Makijaż Permanentny Paulina Sielska.